TABS | TRENING PERSONALNY | Dopasowany do Ciebie | MIND YOUR BODY

TABS | TRENING PERSONALNY | Dopasowany do Ciebie

MYB-Uslugi_Trening-dla-doroslych

Indywidualny trening zaprowadzi Cię prosto do celu – nieważne, czy jest nim redukcja wagi, czy budowa masy mięśniowej. Przekonaj się, że ćwiczenia dopasowane do Twoich potrzeb to czysta przyjemność!

MYB-Uslugi_Trening-dla-dzieci

Maluchy kochają sport! Indywidualny trening dla dziecka zniweluje skutki siedzącego trybu życia i wpłynie na prawidłowy rozwój Twojej pociechy. Obiecujemy 100% bezpieczeństwa i ani grama nudy!

MYB-Uslugi_Trening-dla-seniorow

Myślisz, że sport nie jest dla Ciebie, bo nie masz już 20 lat? Nieprawda! Odpowiednio zaplanowany trening dla seniora pozwoli Ci długo cieszyć się zdrowiem, sprawnością i świetnym samopoczuciem.

zdjęcie108

Niebawem będziesz mamą? Nie rezygnuj z aktywności fizycznej! Trening dla kobiet w ciąży wzmocni Twój kręgosłup, poprawi kondycję i samopoczucie, w żaden sposób nie zagrażając Twojemu dziecku.

MYB-Uslugi_Trening-dla-kobiet-po-porodzie

Chcesz szybko wrócić do formy i odzyskać sylwetkę sprzed ciąży? Indywidualnie przygotowany trening po porodzie pomoże Ci w tym, a dodatkowo zyskasz świetne samopoczucie i przypływ energii.

MYB-Uslugi_Trening-w-parach

Wybierając ćwiczenia w parach, zyskujesz dodatkową motywację i spędzasz czas z bliską osobą. Zaproś na trening partnera lub przyjaciela – wspólnie zadbajcie o formę, jednocześnie świetnie się bawiąc!

MYB-Uslugi_Trening-dla-poczatkujacych

Smukła sylwetka, poprawa kondycji czy budowa masy mięśniowej? Trening dla początkujących to pierwszy i najważniejszy krok do osiągnięcia celu. Skorzystaj z konsultacji i ćwiczeń z trenerem osobistym.

MYB-Uslugi_Trening-dla-grup

Motywacja, rywalizacja, budowanie więzi, przy jednoczesnym dbaniu o sprawność i kondycję- tego wszystkiego można doświadczyć w czasie treningu dla firm i treningu personalnego w grupie tworzonego z uwzględnieniem potrzeb wszystkich uczestników.