TABS | TRENING PERSONALNY | Nastawiony na Twój cel | MIND YOUR BODY

TABS | TRENING PERSONALNY | Nastawiony na Twój cel

MYB-Uslugi_Trening-biegowy

Niezależnie, czy już biegasz czy dopiero planujesz zacząć, personalny trening dla biegających zorganizuje Twój wysiłek i ukierunkuje go na konkretny cel. Zyskasz dodatkową motywację i szybkie efekty!

MYB-Uslugi_Redukcja-masy-ciala

Marzy Ci się zrzucenie paru kilogramów i wymodelowanie sylwetki? Indywidualny trening redukujący to przepis na sukces. Połącz go z opracowaną przez nas dietą, a poczujesz się świetnie w swoim ciele!

MYB-Uslugi_Budowanie-masy-miesniowej

Umięśniona sylwetka to Twój cel? Opracujemy dla Ciebie nie tylko trening na masę, ale też indywidualną dietę. Poznasz również zasady regeneracji, by cieszyć się efektami bez przeciążenia i kontuzji.

MYB-Uslugi_Bol-kregoslupa

Dokuczają Ci bóle pleców? Skrojony na miarę Twoich potrzeb i możliwości trening funkcjonalny przyniesie Ci ulgę, poprawi kondycję i zwiększy wytrzymałość. Zadbaj o swoje zdrowie i komfort życia!

MYB-Uslugi_Trening-przed-sezonem-narciarskim

Jesteś fanem szaleństwa na śniegu? Przed zimowym wyjazdem koniecznie zadbaj o kondycję! Trening narciarza pozwoli Ci uniknąć urazów i przemęczenia, byś mógł w pełni cieszyć się zabawą na stoku!

MYB-Uslugi_Trening-ogolnorozwojowy

Trening ogólnorozwojowy – sposób na zdrowie, wymodelowaną sylwetkę, dobre samopoczucie, czy po prostu styl życia? Bez względu na założone cele, aktywność fizyczna powinna stanowić ważny element codzienności każdego z nas.

MYB-Uslugi_Trening-na-miesnie-brzucha

Wyrzeźbiony brzuch jest ambicją wielu osób. Do osiągnięcia celu prowadzą różne drogi. Jedną z nich jest skorzystanie z pomocy trenera personalnego, który doprowadzi Cię do upragnionej formy dobierając najlepsze ćwiczenia.