Skip to content

Masaż

Jeśli zależy Ci na zachowaniu zdrowia i kondycji w dobrym stanie, powinieneś odkryć leczniczą siłę dotyku. Masaż pozwoli Ci nie tylko na odprężenie, ale także rozprawi się z bólem. Możesz skorzystać zarówno z masażu relaksacyjnego, jak i leczniczego. W swojej ofercie mamy masaż klasyczny (leczniczy), sportowy, relaksacyjny oraz drenaż limfatyczny. W MIND YOUR BODY zawsze dostosowujemy rodzaj tego zabiegu do indywidualnych potrzeb klienta.

60 min
Tam, gdzie chcesz
MYB-Uslugi-Masaz_01

Potrzebujesz masażu?

Skontaktuj się z nami!

MASAŻE, KTÓRE MAMY DLA CIEBIE W OFERCIE:

MYB-Uslugi-Masaz-klasyczny

Jest jednym ze skuteczniejszych rodzajów terapii narządu ruchu. Okazuje się zbawienny w wielu sytuacjach, m.in. w przewlekłych bólach kręgosłupa, przy wadach postawy, po urazach mięśni i ścięgien, w stanach przeciążeniowych układu ruchu, w sytuacjach nadmiernego napięcia mięśniowego, a także po unieruchomieniu kończyn w następstwie zwichnięcia, złamania czy skręcenia.

MYB-Uslugi-Masaz-sportowy

To element profesjonalnego przygotowania do wykonywania wysiłku fizycznego. Może być wykorzystywany jako element rozgrzewki. Jednak przede wszystkim stosowany jest po treningu, zapobiega bowiem występowaniu kontuzji, zwalcza objawy przetrenowania, a jednocześnie niesie szereg dodatkowych korzyści: odnowę biologiczną, poprawę metabolizmu, relaksację i wsparcie w budowaniu formy.

MYB-Uslugi-Masaz-relaksacyjny

Efektywnie redukuje napięcie mięśniowe oraz działa uspokajająco, jest bowiem niezwykle delikatny. Przeprowadzany w spokojnej, wyciszającej atmosferze, pozwala umysłowi odpocząć, a ciału w przyjemny sposób się zrelaksować.

MYB-Uslugi-Masaz-Drenez-limfatyczny

Wspiera pracę układu krwionośnego i limfatycznego. Pomaga zlikwidować obrzęki, poprawić krążenie i udrożnić węzły chłonne. Dotlenia tkanki oraz usuwa toksyny z komórek. Po każdej sesji należy wypić odpowiednią ilość wody w celu nawodnienia organizmu.