+48 505 421 620

Masaż

Jeśli zależy Ci na zachowaniu zdrowia i kondycji w dobrym stanie, powinieneś odkryć leczniczą siłę dotyku. Masaż pozwoli Ci nie tylko na odprężenie, ale także rozprawi się z bólem. Możesz skorzystać zarówno z masażu relaksacyjnego, jak i leczniczego. W swojej ofercie mamy masaż klasyczny (leczniczy), sportowy, relaksacyjny oraz drenaż limfatyczny. W MIND YOUR BODY zawsze dostosowujemy rodzaj tego zabiegu do indywidualnych potrzeb klienta.

Masaże, które mamy dla Ciebie w ofercie

Masaż klasyczny (leczniczy)

Jest jednym ze skuteczniejszych rodzajów terapii narządu ruchu. Okazuje się zbawienny w wielu sytuacjach, m.in. w przewlekłych bólach kręgosłupa, przy wadach postawy, po urazach mięśni i ścięgien, w stanach przeciążeniowych układu ruchu, w sytuacjach nadmiernego napięcia mięśniowego, a także po unieruchomieniu kończyn w następstwie zwichnięcia, złamania czy skręcenia.

Masaż sportowy

To element profesjonalnego przygotowania do wykonywania wysiłku fizycznego. Może być wykorzystywany jako element rozgrzewki. Jednak przede wszystkim stosowany jest po treningu, zapobiega bowiem występowaniu kontuzji, zwalcza objawy przetrenowania, a jednocześnie niesie szereg dodatkowych korzyści: odnowę biologiczną, poprawę metabolizmu, relaksację i wsparcie w budowaniu formy.

Masaż relaksacyjny

Efektywnie redukuje napięcie mięśniowe oraz działa uspokajająco, jest bowiem niezwykle delikatny. Przeprowadzany w spokojnej, wyciszającej atmosferze, pozwala umysłowi odpocząć, a ciału w przyjemny sposób się zrelaksować.

Drenaż limfatyczny

Wspiera pracę układu krwionośnego i limfatycznego. Pomaga zlikwidować obrzęki, poprawić krążenie i udrożnić węzły chłonne. Dotlenia tkanki oraz usuwa toksyny z komórek. Po każdej sesji należy wypić odpowiednią ilość wody w celu nawodnienia organizmu.