+48 505 421 620

O nas

Kim jesteśmy i co robimy

Twoja przemiana jest naszą motywacją!

Zespół naszych ekspertów tworzą profesjonalni trenerzy personalni, którzy swoją pasją i zaangażowaniem skutecznie zmotywują Cię do osiągnięcia wymarzonego celu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, o czym świadczą opinie naszych klientów. Zaufali nam inni, zaufaj i Ty!
8520
6
82
357

Dlaczego warto być z nami

Z każdym Klientem pracujemy według indywidualnie opracowanego planu treningowego. Nie skupiamy się tylko na treningach, ale poprzez coaching pozytywnie wpływamy na wszystkie sfery Twojego życia związane z kondycją oraz samopoczuciem. Jeżeli chcesz żyć zdrowiej i bardziej harmonijnie - wystarczy tylko jeden krok. Umów się z nami na bezpłatny pierwszy trening!

Opieka psychologiczna

Brak Ci motywacji? Nie martw się, teraz masz nas! Jesteśmy nie tylko wykwalifikowanymi trenerami, ale także psychologami!

Indywidualne podejście

Twoje wymagania i potrzeby zmieniają się wraz z wiekiem. Inaczej trenujemy z 30-latkami, inaczej z 60-latkami. Bez względu na Twój wiek ładujemy Twoje baterie na full!

Opieka dietetyczna

Zdrowa i zbilansowana dieta to 60% efektu. Stworzymy dla Ciebie nowy jadłospis i zadbamy o zdrowsze nawyki. Uwaga: zaglądamy do lodówek!

Fizjoterapia z dojazdem

Potrzebne szybkie postawienie na nogi? Oferujemy masaże i fizjoterapię z dojazdem do Twojego domu lub biura.

Ćwicz tam, gdzie lubisz

Wolisz w domu, na siłowni czy w parku? Miejsce nie ma dla nas znaczenia. Najważniejsza jest Twoja wygoda i dobre samopoczucie.

Zrób komuś prezent

Chcesz podarować bliskiej osobie pakiet treningów personalnych? To doskonały pomysł! Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.