Skip to content

Kim jesteśmy i co robimy

O nas

Twoja przemiana jest naszą motywacją

Zespół naszych ekspertów tworzą profesjonalni trenerzy personalni, którzy swoją pasją i zaangażowaniem skutecznie zmotywują Cię do osiągnięcia wymarzonego celu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, o czym świadczą opinie naszych klientów. Zaufali nam inni, zaufaj i Ty!

MYB-Hero-O-nas_01
Przeprowadzonych
treningów
Profesjonalnych
trenerów
Szczęśliwych
klientów
Zrzuconych wspólnie kilogramów
MYB-Hero-O-nas_03

Dlaczego warto być z nami

Z każdym Klientem pracujemy według indywidualnie opracowanego planu treningowego. Nie skupiamy się tylko na treningach, ale poprzez coaching pozytywnie wpływamy na wszystkie sfery Twojego życia związane z kondycją oraz samopoczuciem. Jeżeli chcesz żyć zdrowiej i bardziej harmonijnie – wystarczy tylko jeden krok. Umów się z nami na bezpłatny pierwszy trening!

MYB_Ikona_Opieka-psychologiczna_00

Opieka
psychologiczna

Brak Ci motywacji? Nie martw się, teraz masz nas! Zajmiemy się nie tylko ciałem, ale także głową.

MYB_Ikona_Indywidualne-podejscie_00

Indywidualne
podejście

Twoje wymagania i potrzeby zmieniają się wraz z wiekiem. Inaczej trenujemy z 30-latkami, inaczej z 60-latkami. Bez względu na Twój wiek ładujemy Twoje baterie na full!

MYB_Ikona_Dieta_00

Opieka
dietetyczna

Zdrowa i zbilansowana dieta to nawet 60% efektu. Zanalizujemy dla Ciebie Twój dotychczasowy jadłospis i zadbamy o zdrowsze nawyki. Uwaga: zaglądamy do lodówek!

MYB_Ikona_Masaz_00

Fizjoterapia
z dojazdem

Potrzebne szybkie postawienie na nogi? Oferujemy masaże i fizjoterapię z dojazdem do Twojego domu lub biura.

MYB_Ikona_Cwicz-gdzie-chcesz_00

Ćwicz tam,
gdzie lubisz

Wolisz w jednym z naszych studiów treningowych, we własnym domu, online, czy w parku? Miejsce nie ma dla nas znaczenia. Najważniejsza jest Twoja wygoda i dobre samopoczucie.

MYB_Ikona_Prezent_01

Zrób komuś
prezent

Chcesz podarować bliskiej osobie pakiet treningów personalnych? To doskonały pomysł! Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.