Skip to content
MYB-Uslugi-Masaz-relaksacyjny

Masaż relaksacyjny

Obecny styl życia w znaczący sposób różni się od tego sprzed kilkudziesięciu lat. Szybkie tempo pracy, kolejne obowiązki, chęć osiągania i poznawania wciąż nowych rzeczy często skutkuje przebodźcowaniem, a w konsekwencji zmęczeniem i osłabieniem organizmu. Niemal nieustannie jesteśmy narażeni na stres. Z medycznego punktu widzenia długotrwała z nim styczność może mieć niezwykle destrukcyjne skutki dla naszego organizmu, przyczyniając się do m. in. bezsenności, nerwowości, a także powstawania poważnych chorób cywilizacyjnych. Czy ten opis pasuje do Ciebie?

Niezwykle istotna okazuje się umiejętność rozładowywania napięcia. W tym celu warto regularnie wygospodarowywać chwilę tylko dla siebie, aby móc zatrzymać się i pozwolić sobie na wyciszenie oraz odpoczynek od codziennych zadań. Doskonałym sposobem na to okazuje się być masaż relaksacyjny. Efektywnie redukuje napięcie mięśni, które często gromadziło się przez wiele tygodni, a nawet miesięcy. Co więcej, działa przeciwbólowo i jest przy tym niezwykle delikatny. Przeprowadzamy go w spokojnej, wyciszającej atmosferze, która choć na chwilę pozwoli Ci zapomnieć o problemach i w przyjemny sposób się zrelaksować! Efekty masażu odczuwalne są nawet do kilku tygodni po zabiegu. Wskazane jest jednak wykonywanie go regularnie – przynajmniej raz w miesiącu.

Szukasz chwili wytchnienia?

Spróbuj masażu relaksacyjnego.

KIEDY KORZYSTAĆ Z MASAŻU RELAKSACYJNEGO?

Masaż relaksacyjny sprawdza się zarówno w przypadku dolegliwości fizycznych, na przykład wynikających z napięcia mięśni po dużym wysiłku, jak i psychicznych, gdy Twój umysł jest zmęczony po wyjątkowo trudnym dniu w pracy, czy w wyniku intensywnych przeżyć. Dzięki niemu poczujesz się bardziej wypoczęty i odprężony, jednocześnie mając znów energię i chęć do działania.

Co więcej, ten rodzaj masażu wykazuje wiele innych, dodatkowych właściwości prozdrowotnych. Oddziałując zarówno na układ mięśniowy , jak i nerwowy, jest w stanie zniwelować dolegliwości bólowe, zarówno na poziomie ciała, jak i ducha.

Masaż relaksacyjny może obejmować całe ciało, bądź jedynie jedną jego partię np. spiętą obręcz barkową i plecy – w zależności od specjalnych potrzeb klienta. Masażysta wykonuje powolne i delikatne ruchy, które nie przynoszą bólu, a wręcz przeciwnie – odprężenie i przyjemność. Do powyższego masażu nie trzeba się szczególnie przygotowywać, wystarczy przyjść i oddać się w ręce profesjonalisty!

Zasługujesz na chwilę spokoju. Zapisz się do nas na masaż relaksacyjny i pozwól zadziałać leczniczej sile dotyku.