Skip to content

Trening dla firm i grup

Wyjątkową propozycję w ofercie MIND YOUR BODY stanowią treningi dla firm. Pozwolą one podnieść poziom aktywności fizycznej wśród Twoich pracowników, co jak wynika z badań przekłada się wprost na ich wyższą wydajność oraz lepsze zintegrowanie zespołu. To niezwykle istotne aspekty życia zawodowego, o które warto zadbać już dziś. Oczywiście propozycja ta realizuje nadrzędny cel, jakim jest „rozruszanie” pracowników. W naszej ofercie posiadamy szeroki zakres usług, który pozwoli dopasować działania do potrzeb konkretnej firmy. Jesteśmy jednocześnie przekonani, że to jedna z ciekawszych form treningu. Razem ćwiczy się łatwiej i przyjemniej, można się nawzajem motywować, można ze sobą rywalizować.. 

MYB-Uslugi_Trening-dla-grup

Proponowany trening sprawdzi się także w przypadku małych grup. Możecie przyjść do nas z rodziną, lub znajomymi. Wspólnie spędzony czas poprawi i umocni relacje między Wami. Jako przyjemny efekt uboczny zredukujecie masę ciała i poprawicie kondycję.

Chcesz zadbać o zdrowie bliskich lub współpracowników?

Umów się na trening grupowy!

Co oferujemy?

  • sportowe zajęcia integracyjne w formie treningu grupowego po godzinach pracy,
  • mini wykłady lub krótkie grupowe zajęcia ruchowe w czasie przerwy lunchowej,
  • szkolenia z zakresu zdrowego odżywiania, psychodietetyki, wpływu aktywności fizycznej na nasze funkcjonowanie, prewencji bólów kręgosłupa przy pracy siedzącej etc.
  • indywidualne sesje treningu, fizjoterapii lub masażu z dojazdem do miejsca pracy.

Co wyróżnia trening w grupie?

Podczas treningu w grupie niezwykle istotną kwestią  jest motywacja. To ona „napędza” całą grupę do działania i zachęca do osiągania wspólnych celów. Ważny jest również aspekt wzajemnego wsparcia w trakcie ćwiczeń. Ponadto zmotywowana do osiągania wspólnych celów grupa przenosi zbudowaną relację poza salę treningową, razem pracując nad poprawą prawidłowych nawyków żywieniowych oraz mobilizacją do pracy nad własnym ciałem. Trening personalny w grupie to także możliwość wykonywania ćwiczeń w parach. Jest to niewątpliwie dużo bardziej atrakcyjna forma i ciekawa alternatywa dla powszechnych ćwiczeń oraz treningu indywidualnego. Niezaprzeczalnym atutem ćwiczeń w grupie jest element rywalizacji, który bardzo pozytywnie wpływa na osiągane wyniki. 

Przekonaj się, jak bardzo kompleksową ofertę przygotowaliśmy z myślą o Tobie i Twoich pracownikach, lub znajomych.

Co wyróżnia trening dla firm?

Trening dla firm jest świetną okazją do tego, aby zmotywować pracowników w obrębie danej firmy lub działu do osiągania wyznaczonych sobie celów. Takie doświadczenie to nie tylko zdrowa dawka rywalizacji, ale przede wszystkim nauka współdziałania i budowanie świadomości, że w grupie zarówno na sali treningowej, jak i poza nią, można osiągnąć więcej. Dzięki takim treningom zespół spędzający razem czas na ćwiczeniach, przeniesie wszystkie pozytywne aspekty tego doświadczenia, do miejsca pracy, co ma realny wpływ na relacje panujące w biurze. Możemy zorganizować dla Was zajęcia integracyjne w formie treningu grupowego po godzinach pracy i uwzględnić w nich zarówno elementy team buildingu, jak i współzawodnictwa.

W MIND YOUR BODY oprócz ww. form treningów proponujemy również mini wykłady, które przeprowadzamy w czasie przerwy lunchowej lub kilkugodzinne szkolenia. Dotyczą one m.in.:

  • prewencji bólów kręgosłupa przy pracy siedzącej,
  • wpływu aktywności fizycznej na nasz poziom energii oraz funkcjonowanie organizmu,
  • zagadnień z psychodietetyki, 
  • a także dietetyki – omawiamy zasady właściwego sposobu odżywiania , który ma związek z naszym codziennym samopoczuciem.

Organizujemy także warsztaty, które można realizować w sali konferencyjnej, pokazujące, jak należy się rozciągać i wzmacniać za biurkiem. Przerwa na lunch jest też doskonałym momentem na stretching, wzmocnienie mięśni posturalnych i rozluźnienie mięśni napiętych w trakcie pracy przy komputerze. Przeprowadzamy także  indywidualne sesje treningu lub masażu z dojazdem do miejsca pracy.

Już dziś zaufaj trenerowi personalnemu z MIND YOUR BODY i zdecyduj się na trening dla firm lub w grupie bliskich Ci osób. Zrobimy wszystko, by dopasować trening zarówno do Twoich potrzeb, jak i oczekiwań całego  zespołu.