Trenerzy i trenerki personalni Warszawa | MIND YOUR BODY

Trenerzy

Mind-Your-Body_Trener-personalny_Malwina-Dmowska

Trener personalny

Od kilku lat nie tylko prowadzę swoją firmę, ale przede wszystkim jestem trenerką personalną i psychologiem w jednym. Na swoim koncie mam sukcesy zarówno z zakresu kształtowania sylwetki, jaki i leczenia zaburzeń odżywiania.

Kwalifikacjeabsolwentka wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, dyplomowana instruktorka kulturystyki i trenerka personalna
Mind-Your-Body_Trener-personalny_Kamil-Kochanski

Trener personalny

Zainteresowanie wysiłkiem fizycznym i potrzebą ruchu stało się kulminacyjnym punktem w moim życiu. Schudłem wtedy 26 kg. Od tamtej pory minęło już kilkanaście lat, a aktywność fizyczna pozostała ze mną w życiu zawodowym, a także jako domyślny sposób spędzania wolnego czasu.

Kwalifikacjeabsolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, dyplomowany fizjoterapeuta, trener personalny, masażysta
Mind-Your-Body_Trener-personalny_Pawel-Targosinski

Trener personalny

W życiu codziennym charakteryzuję się temperamentem żółwia, ale sytuacja zmienia się o 180 stopni kiedy zaczyna się trening. Lubię kino, sport, podróże, dobrą i zdrową kuchnię, wyzwania – zarówno treningowe jak i te stawiane przez życie.

Kwalifikacjeabsolwent warszawskiej AWF, dyplomowany trener personalny, instruktor kulturystyki, narciarstwa zjazdowego, piłki nożnej i piłki siatkowej
Mind-Your-Body_Trener-personalny_Maksym-Sypniewki

Trener personalny

Sport to nie tylko moja praca, to przede wszystkim ogromna pasja, którą staram się zarażać moich podopiecznych. Aktywność fizyczna jest już nieodłącznym elementem mojej codzienności. Piesze wycieczki górskie, rower, narty to mój sposób na spędzanie wolnego czasu.

Kwalifikacjeabsolwent kierunków: Wychowanie Fizyczne i Sport na AWF, certyfikowany trener personalny, trener PZLA, instruktor kulturystyki, instruktor fitness
Mind-Your-Body_Trener-personalny_Mariusz-Wiaderny

Trener personalny

Rób to co lubisz, a nie będziesz musiał pracować – te słowa towarzyszą mi na co dzień w życiu zawodowym. Spełniam się zarówno jako trener personalny, jak i fizjoterapeuta. Uważam, że współczesny styl życia sprawia, iż powoli zaczyna być to właściwie jedna profesja.

Kwalifikacjeabsolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Mind-Your-Body_Trener-personalny_Zuzanna-Lemiesz

Trener personalny

„Człowiek ma w życiu albo wymówki albo wyniki” – to słowa, które dobrze zrozumiałam przez lata własnych treningów i staram się je przekazywać moim Podopiecznym. Sport jest moją pasją, a podróże sposobem na spędzanie wolnego czasu. W życiu zawodowym staram się łączyć pracę trenera z zawodem fizjoterapeuty, aby zapewnić swoim Klientom maksimum efektów.

Kwalifikacjeabsolwentka warszawskiej AWF, magister fizjoterapii, certyfikowana trenerka personalna i masażystka
Mind-Your-Body_Trener-personalny_Aleksandra-Jarzebowska-2

Trener personalny

Sport był moją pasją od zawsze, a teraz stał się sposobem na życie. Lata przetrenowane jako zawodniczka, a później także w roli instruktorki pchnęły mnie w kierunku fizjoterapii – aby ruch mógł zmieniać również życie innych na lepsze.

Kwalifikacjestudentka wydziału Fizjoterapii warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, instruktorka jazdy na rolkach i trenerka personalna
Mind-Your-Body_Trener-personalny_Maciej-Czarski

Trener personalny

Aktywność fizyczna pozwoliła mi pozbyć się nadwagi, a następnie stała się moim sposobem na czerpanie radości oraz zarażanie nią innych. Na co dzień studiuję fizjoterapię, a w wolnym czasie uwielbiam gotować i zajmuję się fotografią.

Kwalifikacjestudent wydziału Fizjoterapii warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego i trener personalny
Mind-Your-Body_Trener-personalny_Amber-van-der-Kruit

Trener personalny

Entuzjastyczna i energiczna to dwa słowa, które najlepiej mnie opisują. Większość czasu spędzam na nauce, dowiadując się więcej o ćwiczeniach i zdrowiu. Poza treningiem lubię dobrą książkę i smaczne, zdrowe jedzenie.

Kwalifikacjeabsolwentka fizjoterapii na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Rotterdamie, Holandia.