Trenerzy i trenerki personalni Warszawa | MIND YOUR BODY

Trenerzy

Mind-Your-Body_Trener-personalny_Malwina-Dmowska

Trener personalny

Od kilku lat nie tylko prowadzę swoją firmę, ale przede wszystkim jestem trenerką personalną i psychologiem w jednym. Na swoim koncie mam sukcesy zarówno z zakresu kształtowania sylwetki, jaki i leczenia zaburzeń odżywiania.

Wiek34
Doświadczenie14 lat
Kwalifikacjeabsolwentka wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, dyplomowana instruktorka kulturystyki i trenerka personalna
Mind-Your-Body_Trener-personalny_Kamil-Kochanski

Trener personalny

Zainteresowanie wysiłkiem fizycznym i potrzebą ruchu stało się kulminacyjnym punktem w moim życiu. Schudłem wtedy 26 kg. Od tamtej pory minęło już kilkanaście lat, a aktywność fizyczna pozostała ze mną w życiu zawodowym, a także jako domyślny sposób spędzania wolnego czasu.

Wiek34
Doświadczenie12 lat
Kwalifikacjeabsolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, dyplomowany fizjoterapeuta, trener personalny, masażysta
Mind-Your-Body_Trener-personalny_Pawel-Targosinski

Trener personalny

W życiu codziennym charakteryzuję się temperamentem żółwia, ale sytuacja zmienia się o 180 stopni kiedy zaczyna się trening. Lubię kino, sport, podróże, dobrą i zdrową kuchnię, wyzwania – zarówno treningowe jak i te stawiane przez życie.

Wiek31
Doświadczenie8 lat
Kwalifikacjeabsolwent warszawskiej AWF, dyplomowany trener personalny, instruktor kulturystyki, narciarstwa zjazdowego, piłki nożnej i piłki siatkowej
Mind-Your-Body_Trener-personalny_Maksym-Sypniewki

Trener personalny

Sport to nie tylko moja praca, to przede wszystkim ogromna pasja, którą staram się zarażać moich podopiecznych. Aktywność fizyczna jest już nieodłącznym elementem mojej codzienności. Piesze wycieczki górskie, rower, narty to mój sposób na spędzanie wolnego czasu.

Wiek28
Doświadczenie6 lat
Kwalifikacjeabsolwent kierunków: Wychowanie Fizyczne i Sport na AWF, certyfikowany trener personalny, trener PZLA, instruktor kulturystyki, instruktor fitness
Mind-Your-Body_Trener-personalny_Mariusz-Wiaderny

Trener personalny

Rób to co lubisz, a nie będziesz musiał pracować – te słowa towarzyszą mi na co dzień w życiu zawodowym. Spełniam się zarówno jako trener personalny, jak i fizjoterapeuta. Uważam, że współczesny styl życia sprawia, iż powoli zaczyna być to właściwie jedna profesja.

Wiek31
Doświadczenie6 lat
Kwalifikacjeabsolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
Mind-Your-Body_Trener-personalny_Zuzanna-Lemiesz

Trener personalny

„Człowiek ma w życiu albo wymówki albo wyniki” – to słowa, które dobrze zrozumiałam przez lata własnych treningów i staram się je przekazywać moim Podopiecznym. Sport jest moją pasją, a podróże sposobem na spędzanie wolnego czasu. W życiu zawodowym staram się łączyć pracę trenera z zawodem fizjoterapeuty, aby zapewnić swoim Klientom maksimum efektów.

Wiek27
Doświadczenie5 lat
Kwalifikacjeabsolwentka warszawskiej AWF, magister fizjoterapii, certyfikowana trenerka personalna i masażystka