Skip to content
MYB-Uslugi_Trening-na-miesnie-brzucha

Trening na mięśnie brzucha

Mięśnie brzucha pełnią bardzo ważne funkcje w ciele człowieka. Dlatego warto odpowiednio o nie zadbać. Trening personalny na mięśnie brzucha stanowi najlepszy sposób na wzmocnienie korpusu, stabilizację kręgosłupa oraz przygotowanie dobrej podstawy do innych ćwiczeń z ciężarami. Mięśnie brzucha nie są bowiem wbrew pozorom wyłącznie elementem atrakcyjnego wyglądu, to przede wszystkim fundament siły, prawidłowej postawy i stabilności.

Najlepsze efekty uzyskasz dzięki treningowi z doświadczonym instruktorem. MIND YOUR BODY oferuje Ci kadrę, która zadba o właściwy dobór ćwiczeń, za pomocą których osiągniesz zadowalające rezultaty. Prawidłowo przeprowadzona sesja treningowa, oparta na poprawnych wzorcach ruchowych sprawi, że Twój brzuch będzie wspaniale wyrzeźbiony, a ogólna sprawność fizyczna ulegnie znacznej poprawie. Wymodelowanie i wzmocnienie mięśni brzucha jest zazwyczaj jednym z głównych celów treningu personalnego.

Dobrze zbudowany brzuch to dążenie dużej grupy osób ćwiczących na siłowni. Silny core, czyli centrum ciała pozwoli Ci na zapobieganie różnego rodzaju urazom, które mogą wystąpić podczas treningu innych partii ciała. Dzięki mięśniom brzucha odpowiednio zabezpieczysz przede wszystkim swój kręgosłup, zapobiegniesz przeciążeniu prostowników grzbietu oraz ustabilizujesz miednicę.

MARZYSZ O DOSKONALE ZBUDOWANEJ SYLWETCE?

Umów się! Pierwszy trening pokazowy zawsze gratis!

TRENING MIĘŚNI BRZUCHA – DLA DOBREGO SAMOPOCZUCIA I ZDROWIA

Ćwiczenia na mięśnie brzucha stanowią bardzo ważny element treningu personalnego. Pamiętajmy, że należy wzmacniać całe ciało, by równomiernie i harmonijnie mogło się rozwijać. Niestety wiele osób zapomina o treningu korpusu, co może okazać się zaniedbaniem, mającym poważne konsekwencje. Treningi prowadzone przez naszych instruktorów zawsze zawierają przemyślane i odpowiednio dobrane do możliwości fizycznych danej osoby ćwiczenia. Znajdziesz u nas fachowe wsparcie, jeśli chodzi o ćwiczenia na mięśnie brzucha dla mężczyzn, jak również szczegółowy instruktaż i pomoc w ćwiczeniach na mięśnie brzucha dla kobiet. Taki trening może wykonywać każdy, o ile nie posiada szczególnych przeciwwskazań medycznych. Skorzystanie z pomocy trenera personalnego dodatkowo zmniejsza ryzyko powstania kontuzji oraz sprawia, że trening jest różnorodny, bezpieczny, przynosi wiele satysfakcji i co ważniejsze założone efekty.


Istotną kwestią, na którą zwracamy szczególną uwagę, są ćwiczenia mięśni głębokich brzucha. Pomijanie ich przez osoby trenujące jest dużym błędem. To właśnie od mięśni głębokich zależy, w jaki sposób będzie prezentować się nasza sylwetka oraz czy będziemy mogli trenować bez kontuzji. Współpracując z nami, uzyskasz szczegółowe wskazówki, praktyczne porady i całościowe wsparcie.