Skip to content

Trening dla początkujących

Poszukujesz treningu skrojonego na miarę Twoich potrzeb i możliwości? Nie wiesz jak zacząć ćwiczyć lub boisz/wstydzisz się zrobić pierwszy krok? Idealnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz trening dla początkujących. Jest to świetna forma aktywności dla osób chcących spróbować swoich sił w sporcie, czyli takich, które nigdy wcześniej nie trenowały, jak i powracających do ćwiczeń po dłuższej przerwie. Jesteśmy przekonani, że to bardzo atrakcyjny rodzaj treningu dla wielu z Was. Propozycja ta łączy w sobie wsparcie techniczne, merytoryczne oraz mentalne, które bywa często kluczowe.

MYB-Uslugi_Trening-dla-poczatkujacych

Nim rozpocznie się trening, zostaje przeprowadzony wywiad, mający na celu poznanie Twoich potrzeb oraz oczekiwań, stanu Twojego zdrowia, stylu odżywiania, jak również doświadczenia sportowego. W tym czasie zostanie również określony cel, do jakiego będziemy wspólnie dążyć w ramach naszej współpracy. Może to być zwiększenie wytrzymałości, redukcja masy ciała, korekcja wady postawy, poprawa ogólnej kondycji, czy budowa masy mięśniowej.

Nie zastanawiaj się dłużej!

Umów się! Pierwszy trening pokazowy zawsze gratis!

TRENING PERSONALNY DLA POCZĄTKUJĄCYCH PRZYGOTOWANY Z MYŚLĄ O TOBIE!

Każdy trening, w tym trening dla początkujących, poprzedzony jest profesjonalną konsultacją oraz przedstawieniem indywidualnego planu działania. Trener osobisty już w czasie ćwiczeń trwających jednorazowo około 60 minut zadba o wiele szczegółów. Wśród nich można wymienić zarówno demonstrowanie poprawnej techniki wykonywania konkretnych ćwiczeń, jak i właściwy przebieg całej sesji treningowej. Zadbamy także o prawidłowy sposób oddychania podczas ćwiczenia, gdyż jest to bardzo istotna kwestia, niestety często pomijana. Niewątpliwą zaletą tego treningu jest fakt, że cały czas dbamy o Wasz komfort oraz bezpieczeństwo.

Dlaczego warto zainteresować się treningiem dla początkujących, który znajdziecie w naszej ofercie? To profesjonalnie przygotowany plan działania , który jest indywidualnie dopasowywany, systematycznie realizowany i modyfikowany w miarę potrzeb. To ciągłe dbanie ze strony trenera MIND YOUR BODY o Twój progres i ewentualną modyfikację przyjętych założeń. Dodatkowo ten typ treningu pozwoli wypracować pierwsze prawidłowe nawyki, które pozwolą Wam podjąć dalsze wyzwania w wybranej aktywności fizycznej.