Skip to content

Trening Personalny

Rozpoczęcie cyklu treningów indywidualnych poprzedzone jest konsultacją, na której przeprowadzany jest wywiad z Klientem.

60 minut
Tam, gdzie chcesz
MYB-Hero-Uslugi-03

O treningu personalnym

Rozpoczęcie cyklu treningów indywidualnych poprzedzone jest konsultacją, na której przeprowadzany jest wywiad z Klientem. Trener osobisty rozpoznaje Twoje potrzeby i możliwości oraz ustala krótko- i długoterminowe cele wraz z terminem ich realizacji. Poznaje doświadczenie treningowe, a także przeciwwskazania zdrowotne.

Sesja treningowa trwa zazwyczaj około 60 minut – w zależności od celu treningowego danej osoby, stopnia jej wytrenowania oraz możliwości czasowych. Składa się z rozgrzewki, części głównej i krótkiej części stretchingowej przeprowadzanej na koniec.

MYB-Hero-Uslugi- Trening-personalny_01

Trener personalny projektuje program każdej sesji, a następnie towarzyszy Ci w jego realizacji:

  • modeluje poprawne wykonanie ćwiczenia,
  • asekuruje i dba zarówno o bezpieczeństwo, jak i wygodę Klienta podczas treningu,
  • asystuje zmieniając obciążenia i ustawienia maszyn treningowych,
  • poprawia technikę,
  • uczy prawidłowego oddychania w czasie ćwiczeń,
  • przypomina o uzupełnianiu płynów w odpowiednim momencie treningu,
  • motywuje do osiągania lepszych wyników.
Dopasowany do Ciebie
MYB-Uslugi_Trening-dla-doroslych

Indywidualny trening zaprowadzi Cię prosto do celu – nieważne, czy jest nim redukcja wagi, czy budowa masy mięśniowej. Przekonaj się, że ćwiczenia dopasowane do Twoich potrzeb to czysta przyjemność!

MYB-Uslugi_Trening-dla-dzieci

Maluchy kochają sport! Indywidualny trening dla dziecka zniweluje skutki siedzącego trybu życia i wpłynie na prawidłowy rozwój Twojej pociechy. Obiecujemy 100% bezpieczeństwa i ani grama nudy!

MYB-Uslugi_Trening-dla-seniorow

Myślisz, że sport nie jest dla Ciebie, bo nie masz już 20 lat? Nieprawda! Odpowiednio zaplanowany trening dla seniora pozwoli Ci długo cieszyć się zdrowiem, sprawnością i świetnym samopoczuciem.

zdjęcie108

Niebawem będziesz mamą? Nie rezygnuj z aktywności fizycznej! Trening dla kobiet w ciąży wzmocni Twój kręgosłup, poprawi kondycję i samopoczucie, w żaden sposób nie zagrażając Twojemu dziecku.

MYB-Uslugi_Trening-dla-kobiet-po-porodzie

Chcesz szybko wrócić do formy i odzyskać sylwetkę sprzed ciąży? Indywidualnie przygotowany trening po porodzie pomoże Ci w tym, a dodatkowo zyskasz świetne samopoczucie i przypływ energii.

MYB-Uslugi_Trening-w-parach

Wybierając ćwiczenia w parach, zyskujesz dodatkową motywację i spędzasz czas z bliską osobą. Zaproś na trening partnera lub przyjaciela – wspólnie zadbajcie o formę, jednocześnie świetnie się bawiąc!

MYB-Uslugi_Trening-dla-poczatkujacych

Smukła sylwetka, poprawa kondycji czy budowa masy mięśniowej? Trening dla początkujących to pierwszy i najważniejszy krok do osiągnięcia celu. Skorzystaj z konsultacji i ćwiczeń z trenerem osobistym.

MYB-Uslugi_Trening-dla-grup

Motywacja, rywalizacja, budowanie więzi, przy jednoczesnym dbaniu o sprawność i kondycję- tego wszystkiego można doświadczyć w czasie treningu dla firm i treningu personalnego w grupie tworzonego z uwzględnieniem potrzeb wszystkich uczestników.