+48 505 421 620

Trening personalny

Usługi

Rozpoczęcie cyklu treningów indywidualnych poprzedzone jest konsultacją, na której przeprowadzany jest wywiad z Klientem.

O treningu personalnym

Rozpoczęcie cyklu treningów indywidualnych poprzedzone jest konsultacją, na której przeprowadzany jest wywiad z Klientem. Trener osobisty rozpoznaje Twoje potrzeby i możliwości oraz ustala krótko- i długoterminowe cele wraz z terminem ich realizacji. Poznaje doświadczenie treningowe, a także przeciwwskazania zdrowotne.

Sesja treningowa trwa zazwyczaj około 60 minut – w zależności od celu treningowego danej osoby, stopnia jej wytrenowania oraz możliwości czasowych. Składa się z rozgrzewki, części głównej i krótkiej części stretchingowej przeprowadzanej na koniec.

Trener personalny projektuje program każdej sesji, a następnie towarzyszy Ci w jego realizacji:

  • modeluje poprawne wykonanie ćwiczenia,
  • asekuruje i dba zarówno o bezpieczeństwo, jak i wygodę Klienta podczas treningu,
  • asystuje zmieniając obciążenia i ustawienia maszyn treningowych,
  • poprawia technikę,
  • uczy prawidłowego oddychania w czasie ćwiczeń,
  • przypomina o uzupełnianiu płynów w odpowiednim momencie treningu.

Umów się na trening indywidulany

Pierwszy trening pokazowy zawsze gratis!

Trening dopasowany do Ciebie

Trening dla dorosłych

Indywidualny trening zaprowadzi Cię prosto do celu – nieważne, czy jest nim redukcja wagi, czy budowa masy mięśniowej. Przekonaj się, że ćwiczenia dopasowane do Twoich potrzeb to czysta przyjemność!

Trening dla dzieci

Maluchy kochają sport! Indywidualny trening dla dziecka zniweluje skutki siedzącego trybu życia i wpłynie na prawidłowy rozwój Twojej pociechy. Obiecujemy 100% bezpieczeństwa i ani grama nudy!

Trening dla seniorów

Myślisz, że sport nie jest dla Ciebie, bo nie masz już 20 lat? Nieprawda! Odpowiednio zaplanowany trening dla seniora pozwoli Ci długo cieszyć się zdrowiem, sprawnością i świetnym samopoczuciem.

Trening dla kobiet w ciąży

Niebawem będziesz mamą? Nie rezygnuj z aktywności fizycznej! Trening dla kobiet w ciąży wzmocni Twój kręgosłup, poprawi kondycję i samopoczucie, w żaden sposób nie zagrażając Twojemu dziecku.

Trening dla kobiet po porodzie

Chcesz szybko wrócić do formy i odzyskać sylwetkę sprzed ciąży? Indywidualnie przygotowany trening po porodzie pomoże Ci w tym, a dodatkowo zyskasz świetne samopoczucie i przypływ energii.

Trening w parach

Wybierając ćwiczenia w parach, zyskujesz dodatkową motywację i spędzasz czas z bliską osobą. Zaproś na trening partnera lub przyjaciela – wspólnie zadbajcie o formę, jednocześnie świetnie się bawiąc!

Trening dla początkujących

Smukła sylwetka, poprawa kondycji czy budowa masy mięśniowej? Trening dla początkujących to pierwszy i najważniejszy krok do osiągnięcia celu. Skorzystaj z konsultacji i ćwiczeń z trenerem osobistym.

Trening dla grup

Motywacja, rywalizacja, budowanie więzi, przy jednoczesnym dbaniu o sprawność i kondycję- tego wszystkiego można doświadczyć w czasie treningu dla firm i treningu personalnego w grupie tworzonego z uwzględnieniem potrzeb wszystkich uczestników.

Trening nastawiony na Twój cel

Trening biegowy

Niezależnie, czy już biegasz czy dopiero planujesz zacząć, personalny trening dla biegających zorganizuje Twój wysiłek i ukierunkuje go na konkretny cel. Zyskasz dodatkową motywację i szybkie efekty!

Redukcja masy ciała

Marzy Ci się zrzucenie paru kilogramów i wymodelowanie sylwetki? Indywidualny trening redukujący to przepis na sukces. Połącz go z opracowaną przez nas dietą, a poczujesz się świetnie w swoim ciele!

Budowanie masy mięśniowej

Umięśniona sylwetka to Twój cel? Opracujemy dla Ciebie nie tylko trening na masę, ale też indywidualną dietę. Poznasz również zasady regeneracji, by cieszyć się efektami bez przeciążenia i kontuzji.

Trening w prewencji lub bólach kręgosłupa

Dokuczają Ci bóle pleców? Skrojony na miarę Twoich potrzeb i możliwości trening funkcjonalny przyniesie Ci ulgę, poprawi kondycję i zwiększy wytrzymałość. Zadbaj o swoje zdrowie i komfort życia!

Trening przed sezonem narciarskim

Jesteś fanem szaleństwa na śniegu? Przed zimowym wyjazdem koniecznie zadbaj o kondycję! Trening narciarza pozwoli Ci uniknąć urazów i przemęczenia, byś mógł w pełni cieszyć się zabawą na stoku!

Trening ogólnorozwojowy

Trening ogólnorozwojowy – sposób na zdrowie, wymodelowaną sylwetkę, dobre samopoczucie, czy po prostu styl życia? Bez względu na założone cele, aktywność fizyczna powinna stanowić ważny element codzienności każdego z nas.

Trening na mięśnie brzucha

Wyrzeźbiony brzuch jest ambicją wielu osób. Do osiągnięcia celu prowadzą różne drogi. Jedną z nich jest skorzystanie z pomocy trenera personalnego, który doprowadzi Cię do upragnionej formy dobierając najlepsze ćwiczenia.