Skip to content

Trening dla dorosłych

Indywidualny trening to najskuteczniejszy sposób na wypracowanie celów związanych z aktywnością fizyczną. To propozycja idealna zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z wysiłkiem fizycznym, jak i dla tych, którzy chcą zoptymalizować swoje wyniki.

Nie wiesz, jak ćwiczyć bezpiecznie i jak zaplanować swoją aktywność, by osiągnąć wymarzone efekty? Chcesz ćwiczyć według programu skrojonego na miarę Twoich potrzeb, a aktywność fizyczną uzupełnić doskonale zbilansowaną dietą? A może potrzebna Ci motywacja? Nasza profesjonalna kadra trenerska jest do Twojej dyspozycji w każdym z powyższych wypadków.

MYB-Uslugi_Trening-dla-doroslych

Na początek przeprowadzimy konsultację, by dowiedzieć się jak najwięcej na temat stanu Twojego zdrowia, Twoich oczekiwań, stylu odżywiania i dotychczasowej aktywności fizycznej. Następnie wspólnie zdefiniujemy nadrzędny cel treningu. Może nim być redukcja wagi i tkanki tłuszczowej, wymodelowanie sylwetki, poprawa kondycji ogólnej, zwiększenie wytrzymałości, budowa masy mięśniowej czy korekcja wady postawy. Ty opowiesz nam o sobie, swoich potrzebach i wymarzonym celu – my dostarczymy Ci plan na jego realizację i maksimum wsparcia. Nie pozwolimy, by Twoja motywacja została uśpiona!

Nie zastanawiaj się dłużej!

Umów się! Pierwszy trening pokazowy zawsze gratis!

INDYWIDUALNY TRENING – NAJKRÓTSZA DROGA DO CELU

Indywidualny trening dla dorosłych najczęściej łączy w sobie kilka celów. Dzięki opiece profesjonalnego trenera każda sesja jest mądrze zaplanowana i bezpieczna, zaś każda minuta spędzona na pracy nad własnym ciałem przekłada się na wymierne efekty. Uczymy właściwej techniki i prawidłowego oddechu, asystujemy i asekurujemy.

Komponując trening, nie kierujemy się takimi kryteriami jak wiek – działamy kompleksowo, zawsze mając na uwadze Twoje możliwości, potrzeby i komfort. Indywidualny trening dla mężczyzn będzie wyglądał inaczej niż trening dla dzieci czy kobiet po porodzie, niemniej nasze podejście nastawione jest zawsze na konkretną osobę. Robimy wszystko, by trening był nie tylko efektywny, ale i przyjemny. Oferujemy psychologiczne wsparcie na każdym etapie realizacji planu, monitorujemy postępy i zagrzewamy do walki.

Udzielamy również porad żywieniowych i opracowujemy plany dietetyczne, dzięki czemu praca nad swoim ciałem i zdrowiem staje się naprawdę kompleksowa. Dzięki dobrym nawykom żywieniowym i właściwie ukierunkowanej aktywności fizycznej zyskujesz zdrowie, kondycję, radość życia, pewność siebie i świetne samopoczucie. Wymodelowana sylwetka to tylko miły dodatek do tej ogromnej zmiany.