Skip to content

Trening dla piłkarza

W przypadku osób trenujących piłkę nożną trening siłowy stanowi bardzo ważny element makrocyklu, zapewniający harmonijny rozwój całego ciała. Tego rodzaju aktywność fizyczna pozwala na trenowanie siły dynamicznej, wytrzymałości siłowej oraz mocy. Wszystkie te elementy mogą zostać wykorzystane podczas gry. Trener personalny w sporcie takim jak piłka nożna może być solidnym partnerem, który pomoże w osiąganiu zdecydowanie lepszych wyników na boisku. Jeśli chcesz być kompletnym zawodnikiem, koniecznie skorzystaj z oferty MIND YOUR BODY. Nasz wykwalifikowany zespół przygotuje dla Ciebie indywidualny plan działania, dzięki któremu zwiększysz swoją siłę, szybkość i wytrzymałość, co znacząco przełoży się na lepsze osiągi sportowe.

MYB-Uslugi_Trening-dla-pilkarza

Program treningowy każdorazowo ustalany jest w sposób spersonalizowany, co oznacza, że odpowiada konkretnym oczekiwaniom stawianym przez Ciebie oraz dostosowywany jest do Twojego stanu zdrowia, wieku , przebytych chorób i aktualnych możliwości fizycznych. W rezultacie osiągane wyniki są niezwykle zadowalające, a cały cykl treningowy przebiega w sposób całkowicie bezpieczny.

Osoba trenująca piłkę nożną powinna być wszechstronnie rozwinięta, tak pod kątem swoich możliwości siłowych, jak i wytrzymałościowych.

Trening personalny pozwoli na rozwój wszystkich tych cech motorycznych.

ROZWÓJ SIŁOWY W PIŁCE NOŻNEJ

Trener personalny piłki nożnej pomoże w odpowiednim przygotowaniu siłowym, co w przypadku tego sportu jest elementem niezbędnym. Sam trening techniczno-taktyczny, który nie zostanie poparty odpowiednią siłą i wytrzymałością organizmu, nie przyniesie bowiem zadowalających wyników sportowych. Wykonanie treningu siłowego sprawdzi się doskonale jako element budowania formy, powrotu do zdrowia po kontuzji lub jako profilaktyka różnego rodzaju urazów. Zachęcamy do skorzystania z oferty MIND YOUR BODY. Trening z nami przynosi ogromną ilość profitów. Rozwinie się Twoja wydolność beztlenowa, tak ważna w przypadku piłkarzy. Zyskasz również bardziej atletyczną i proporcjonalną budowę ciała. Ćwiczenia siłowe ograniczą także ryzyko wystąpienia potencjalnych kontuzji. Trener personalny piłki nożnej poprowadzi trening oparty na ćwiczeniach angażujących wszystkie grupy mięśniowe takich jak martwy ciąg, czy przysiad bułgarski wzbogaconych o elementy dynamiczne np. wskoki na skrzynię, burpee i sprinty. Pozwala to na rozwój wszystkich cech motorycznych, a także skupieniu się na aspektach, które są niezbędne w przypadku sportu, jakim jest piłka nożna.