+48 505 421 620

Trener - Trener personalny Kamil Kochański

Details Page
Trener personalny Kamil Kochański

Trener personalny Kamil Kochański

Zainteresowanie wysiłkiem fizycznym i potrzebą ruchu stało się kulminacyjnym punktem w moim życiu. Schudłem wtedy 26 kg. Od tamtej pory minęło już kilkanaście lat, a aktywność fizyczna pozostała ze mną w życiu zawodowym, a także jako domyślny sposób spędzania wolnego czasu.

Biografia

Jestem dyplomowanym trenerem personalnym, instruktorem sportu o specjalności kulturystyka, magistrem fizjoterapii i certyfikowanym terapeutą manualnym Mechanicznego Diagnozowania i Terapii bólów kręgosłupa i stawów wg McKenziego. Ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Lublinie. Uczestniczyłem w wielu kursach i szkoleniach z zakresu rehabilitacji, masażu i fitness. Pracowałem w przychodni rehabilitacyjnej, układając i przeprowadzając indywidualne programy usprawniania ruchowego. Doświadczenie trenera osobistego zdobywałem pracując w wielu klubach fitness w Radomiu i Krakowie.

W pracy z Klientami wykorzystuję najnowsze metody treningowe, m.in. TRX, Kettlebells, Pilates, czy trening obwodowy łącząc je z metodami fizjoterapeutycznymi w zależności od potrzeb moich Podopiecznych. Potrafię indywidualnie zaplanować i przeprowadzić trening personalny zmierzający do redukcji zbędnych kilogramów lub zwiększenia masy mięśniowej uwzględniając przy tym wszystkie schorzenia narządu ruchu jakie posiada Klient. Jednocześnie leczę i trenuję każdego kto skarży się na problemy ze stawami czy kręgosłupem. Ważne jest także to co dzieje się w głowie, dlatego na Klienta patrzę całościowo uwzględniając nie tylko jego potrzeby fizyczne, ale także uwarunkowania mentalne.

Skutecznie mobilizuję swoich Podopiecznych do wysiłków i wyrzeczeń, co w efekcie prowadzi do osiągania zamierzonych celów. Głęboko wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych! A zadowoleni Klienci realizujący pod moim okiem swoje marzenia zdają się potwierdzać to przekonanie!

Interesuję się rehabilitacją w sporcie, a także szeroko pojętymi sportami siłowymi. W każdej wolnej chwili trenuję samego siebie.

Kamil na zdjęciach