+48 505 421 620

Trener - Trener personalny Maksym Sypniewski

Details Page
Trener personalny Maksym Sypniewski

Trener personalny Maksym Sypniewski

Sport to nie tylko moja praca, to przede wszystkim ogromna pasja, którą staram się zarażać moich podopiecznych. Aktywność fizyczna jest już nieodłącznym elementem mojej codzienności. Piesze wycieczki górskie, rower, narty to mój sposób na spędzanie wolnego czasu.

Ukończyłem dwa kierunki studiów: Wychowanie Fizyczne oraz Sport na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, trenerem PZLA, instruktorem kulturystyki oraz instruktorem fitness. Sukcesywnie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach poświęconych pracy z klientem. Jestem pasjonatem treningu funkcjonalnego, zawierającego elementy treningu przygotowania motorycznego, który całościowo usprawnia funkcjonowanie ludzkiego ciała.

W pracy z podopiecznymi wykorzystuję różnorodne metody treningowe, które dopasowuję indywidualnie tak, aby osiągnąć pożądane cele, poprawiać samopoczucie oraz zapobiegać kontuzjom układu ruchu. Mam doświadczenie w pracy z osobami pragnącymi zredukować zbędne kilogramy, zbudować masę mięśniową, skorygować wady postawy, pozbyć się bólu stawów i kręgosłupa. Moim priorytetem jest zawsze technika wykonywanych ćwiczeń, jakość ruchu oraz bezpieczeństwo podczas treningu. Wykorzystuję najnowszą wiedzę z zakresu treningu sportowego, aby zapewnić klientom maksimum efektów.

Lekka atletyka jest szczególnie bliska mojemu sercu, ponieważ trenowałem ją przez 12 lat, będąc utytułowanym zawodnikiem i multimedalistą Mistrzostw Polski w trójskoku. Obecnie trenuje dla zachowania dobrej formy i jeszcze lepszego samopoczucia. Poza tym jestem miłośnikiem literatury, kina i szeroko rozumianego samorozwoju. Jako były zawodnik charakteryzuję się profesjonalnym podejściem do swoich obowiązków oraz dużą sumiennością.