+48 505 421 620

Trener - Trenerka personalna Malwina Dmowska

Details Page
Trenerka personalna Malwina Dmowska

Trenerka personalna Malwina Dmowska

Od kilku lat nie tylko prowadzę swoją firmę, ale przede wszystkim jestem trenerką personalną i psychologiem w jednym. Na swoim koncie mam sukcesy zarówno z zakresu kształtowania sylwetki, jaki i leczenia zaburzeń odżywiania.

Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (ze specjalizacją: Psychoterapia). Jestem w trakcie podyplomowego szkolenia nadającego uprawnienia psychoterapeuty indywidualnego i grupowego. Podejście analityczne pozwala mi zrozumieć osoby przeżywające trudności związane ze swoim ciałem i zmotywować je do skutecznego działania. Posiadam państwowe uprawnienia instruktora kulturystyki nadane przez Ministra Sportu w 2006 r., ponadto ukończyłam liczne szkolenia z zakresu prowadzenia treningów personalnych.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam m.in. podczas pracy z pacjentami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania na Oddziale Dziennym Szpitala Nowowiejskiego. Ponad dziesięcioletnia praca z klientami o różnorodnych potrzebach i możliwościach pozwoliła mi z kolei na zdobycie wszechstronnego doświadczenia trenerskiego. Wspólnie wyznaczone cele treningowe realizowałam pracując m.in. z osobami po 60. roku życia, kobietami w ciąży, młodzieżą, osobami chcącymi schudnąć lub zbudować masę mięśniową. Prowadziłam treningi indywidualne przygotowujące do uprawiania konkretnych dyscyplin sportu, takich jak biegi długodystansowe, piłka nożna, czy narty.

Współpracowałam z renomowanymi klubami fitness w Warszawie, m.in. Sinnet Tennis Club, Holmes Place, Pure, Calypso, Zdrofit i Fit&Fun.

Obecnie prowadzę konsultacje indywidualne oraz warsztaty dla korporacji z szeroko rozumianej psychodietetyki, a jako trener wspieram i motywuję osoby chcące zadbać o swoje ciało, zmienić nawyki jedzeniowe i podnieść jakość swojego życia

Od wielu lat sama jestem blisko związana ze sportem. Jako zawodniczka klubu lekkoatletycznego Vectra Włocławek trenowałam biegi przełajowe. Obecnie ćwiczę dla własnej satysfakcji i lepszego samopoczucia.

Prywatnie tworzę szczęśliwy związek, a gdy nie biegam – podróżuję lub spędzam czas z przyjaciółmi, najlepiej przy kawie lub dobrym winie.

Malwina na zdjęciach