+48 505 421 620

Trener - Trener personalny Paweł Targosiński

Details Page
Trener personalny Paweł Targosiński

Trener personalny Paweł Targosiński

W życiu codziennym charakteryzuję się temperamentem żółwia, ale sytuacja zmienia się o 180 stopni kiedy zaczyna się trening. Lubię kino, sport, podróże, dobrą i zdrową kuchnię, wyzwania – zarówno treningowe jak i te stawiane przez życie.

Biografia

Jestem absolwentem warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego, trenerem personalnym oraz instruktorem kilku dyscyplin sportu: kulturystyki, narciarstwa zjazdowego, piłki nożnej i piłki siatkowej. Z tą ostatnią związany byłem przez ponad 13 lat, co zaowocowało uzyskaniem dyplomu trenera II klasy piłki siatkowej.
Obecnie specjalizuję się głównie w treningu oporowym, który w proporcjonalny sposób rozwija całe ciało, dążąc do uzyskania naturalnie symetrycznej sylwetki zarówno u siebie, jak i u moich Podopiecznych.
Chętnie współpracuję z Klientami, którzy pragną zbudować masę mięśniową, jak również z tymi, którzy chcieliby zredukować swoją wagę. Mam doświadczenie w pracy z Klientami po 60. roku życia.
W swojej pracy wykorzystuję i łączę metody zaczerpnięte z klasycznego treningu kulturystycznego, treningu funkcjonalnego oraz przygotowania motorycznego do konkretnej dyscypliny sportu. Bardzo dużą wagę przywiązuję do techniki wykonywania ćwiczeń tak, aby zminimalizować ryzyko kontuzji a jednocześnie w pełni wykorzystać potencjał treningowy Podopiecznych.
Sezony zimowe lubię spędzać szkoląc początkujących narciarzy, jak stylowo szusować po stokach.

Paweł na zdjęciach