+48 505 421 620

Trener - Trener personalny Mariusz Wiaderny

Details Page
Trener personalny Mariusz Wiaderny

Trener personalny Mariusz Wiaderny

Rób to co lubisz, a nie będziesz musiał pracować - te słowa towarzyszą mi na co dzień w życiu zawodowym. Spełniam się zarówno jako trener personalny, jak i fizjoterapeuta. Uważam, że współczesny styl życia sprawia, iż powoli zaczyna być to właściwie jedna profesja.

Biografia

Jestem absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczonym fizjoterapeutą, masażystą, a także trenerem personalnym. Mam na swoim koncie liczne kursy oraz szkolenia związane zarówno z terapią manualną, jak i pracą trenerską. Z tej połączonej wiedzy i doświadczenia korzystam na co dzień w mojej pracy z klientami.

Podczas treningów zwracam szczególną uwagę na technikę wykonywania ćwiczeń, a te ostatnie dobieram w taki sposób, aby usprawniać najsłabsze ogniwo ciała. Istotnym dla mnie jest, aby wykonywane przez moich podopiecznych ćwiczenia były jak najbardziej funkcjonalne i w miarę możliwości przekładały się na podniesienie jakości ich codziennego życia. Wierzę, że w konsekwencji zmniejsza to ryzyko wystąpienia różnorakich urazów aparatu ruchu.

Moja praca związana jest z szeroko rozumianą kulturą fizyczną, dlatego też sam staram się być dobrym przykładem. Od lat gimnazjalnych jestem związany z dyscypliną olimpijską – podnoszeniem ciężarów. Dzięki niej ukształtował się mój charakter oraz przekonanie, że tylko ciężki trening i nie mniejsze zaangażowanie dają oczekiwane efekty. Takie podejście staram się również zaszczepiać w moich podopiecznych. W wolnym czasie lubię czytać książki i oglądać dobre filmy albo jeszcze chętniej – górskie widoki. Chodzenie po górach, jazda na rowerze i trening funkcjonalny to aktywności, które wybieram dla siebie.

Mariusz na zdjęciach